logo
Koncerty
Iron Maiden
The Raven Age
2022-10-06
Skin

Iron Maiden zagra w Krakowie w 2023


Iron Maiden zagra w Krakowie w 2023Foto: facebook.com/TicketmasterPoland

W lipcu 2022 odbył się dwukrotnie przekładany koncert Iron Maiden w Warszawie. Pierwotnie legenda brytyjskiego heavy metalu miała odwiedzić nasz kraj w 2020 w ramach światowej trasy “Legacy Of The Beast”, lecz niestety za każdym razem na drodze stawała pandemia COVID-19, w wyniku której zespół musiał przesuwać terminy wszystkich koncertów. Ostatecznie Iron Maiden udało się zagrać na PGE Narodowym, zaś fani Brytyjczyków mogą już ostrzyć zęby na kolejny występ swoich idoli.

Iron Maiden zagra w Krakowie - data, bilety

W przyszłym roku Iron Maiden wyruszy w trasę koncertową “The Future Past”, podczas której zespół wykona wcześniej nieogrywane utwory z ostatniego albumu “Senjutsu”, jak również skupi się na materiale z płyty “Somewhere In Time” oraz przypomni wiele innych klasyków z bogatej dyskografii.

Ikona brytyjskiego heavy zagra w Polsce aż dwa koncerty. 13 oraz 14 czerwca 2023 Iron Maiden wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Jako gość specjalny wystąpi grupa The Raven Age. Organizatorem wydarzeń jest Live Nation Polska. Bilety dostępne na platformie Tichetmaster.