logo
Festiwale
Impact Festival
Five Finger Death Punch
Black Label Society
Hollywood Undead
2021-11-29
Skin

Impact Festival 2022 [TERMIN, LINE-UP, BILETY]


Impact Festival 2022 [TERMIN, LINE-UP, BILETY]Foto: facebook.com/ImpactFestivalPL

Agencja Live Nation ogłosza kolejną edycję Impact Festival. Z początkiem lipca w Krakowie odbędzie się ósma odsłona muzycznego festu. Headlinerem festiwalu będzie światowa formacja Five Finger Death Punch.

Impact Festival VIII - termin, lineup, bilety

Ósma edycja Impact Festival odbędzie się 6 lipca 2022 w Krakowie w Tauron Arenie. Tego dnia, oprócz gwiazdy wieczoru w postaci Five Finger Death Punch, na scenie wystąpią także: Black Label Society oraz Hollywood Undead. Bilety w sprzedaży.

Five Finger Death Punch  to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzycznych marek. Od czasu wydania debiutanckiego albumu "The Way of the Fist" w 2007 roku, zespół wydał sześć wydawnictw, które pokryły się złotem lub platyną przyznanymi przez zrzeszenie amerykańskich wydawców muzyki. W sumie grupa posiada na swym koncie 25 singli, które znalazły się w top 10 i 11 utworów z numerem jeden na listach przebojów w ciągu ostatnich kilku lat. W latach 2018-2020 FFDP sprzedali ponad milion biletów na swoje koncerty. Zespół zajmuje aktualnie drugie miejsce wśród wykonawców spod znaku hard rockowego grania pod względem sprzedaży i streamów, ustępując jedynie Metallice

Black Label Society to studium adrenaliny, wściekłości i szczerych emocji, które odgrywają wyjątkową rolę w życiu każdego fana formacji. Zespół konsekwentnie definiowany jest poprzez niepowtarzalny głos Zacka Wylde'a, charakterystyczne brzmienie jego gitary oraz miarowe dudnienie basisty Johna DeServio. Frontman Black Label Society to charyzmatyczna, pełna energii bestia i wytrawny showman, którego serce i dusza wypełnione są nieokiełznaną pasją. Zakk czuje się wyśmienicie zarówno w miażdżących blues-rockowych utworach, jak i akustycznych i/lub fortepianowych balladach.  Dyskografia Black Label Society to gotowa instrukcja, jak fachowo tworzyć szczery, nieograniczony, amerykański hard rock z mocnym metalowym akcentem. Do dziś ukazło się 11 albumów stodyjnych, a najnowsze wydawnictwo “Doom Crew Inc.” miało premierę 26 listopada 2021.

Hollywood Undead powstało w 2005 roku i nieprzerwanie dąży do dominacji głównego nurtu muzycznego. Grupa bezprecedensowo przeciwstawia się stylistycznym granicom, sprawnie poruszając się między rapem, rockiem i muzyką elektroniczną. Ich debiutancki albumu "Swan Songs" wydany w 2008 roku pokrył się platyną, natomiast kolejna płyta "American Tragedy" (2011) zdobyła status Złotej Płyty i uplasowała się na 4 miejscu listy Billboard Top 200. Dyskografię zamyka wydany w 2017 roku album “Five”. Kapela koncertowała na czterech kontynentach i zyskała uznanie w tytułach takich magazynów, jak Rolling Stone, Billboard, Consequence of Sound, Alternative Press, czy Revolver.