logo
Newsy
2022-10-24
Skin

Immortal zapowiada album "War Against All"


Immortal zapowiada album "War Against All"Foto: Facebook / Immortal
Dziesiąty krążek studyjny ukaże się w 2023 r. Ponownie odwiedzimy lodowate Blashyrkh.

Dobre wieści z obozu Immortal. W przyszłym roku ukaże się najnowszy, dziesiaty album studyjny legendy norweskiego black metalu pt. “War Against All”. Jak donosi multiinstrumentalista oraz wokalista grupy Demonaz, Immortal kontynuuje styl, który został zdefiniowany na pierwszych płytach. To będzie szybki, wściekły, epicki i potężny blashyrkh metal!

Album powstawał w norweskim Bergen, w Earshot & Conclave Studios - dokładnie w tym samym studio, w którym Demonaz nagrywał gitary i wokale na poprzednią płytę “Northern Chaos Gods” z 2019 r. Na krążku znajdziemy 8 numerów osadzonych w klasycznym dla Immortal stylu.

Immortal nigdy nie poszło na kompromis względem oryginalnej wizji: z każdym kolejnym wydawnictwem zabieramy fanów w podróż przez Blashyrkh w towarzystwie naszej najbardziej ponurej i mrocznej muzyki. Te utwory nie są wyjątkiem. Jestem dumny z końcowego efektu. Album jest wyrazisty i nie mogę się doczekać, aż fani go usłyszą!

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery “War Against All”. Autorem okładki jest szwedzki artysta, Mattias Frisk. Czekamy na pierwszego singla. Poniżej tracklista:

  1. War Against All
  2. Thunders Of Darkness
  3. Wargod
  4. No sun
  5. Return To Cold
  6. Norlandihr
  7. Immortal
  8. Blashyrkh My Throne