logo
Newsy
3-Majówka
Igo
2022-03-21
Skin

Igo wystąpi na festiwalu 3-Majówka 2022


Igo wystąpi na festiwalu 3-Majówka 2022Foto: Skin

Organizatorzy wrocławskiego festiwalu 3-Majówka ogłosili kolejnego wykonawcę. Skład imprezy uzupełnia znany m.in. z rockowego zespołu Clock Machine - wokalista Igo. Artysta wystąpi 3 maja.

Igo czyli Igor Walaszek to pochodzący z Krakowa wokalista, który wraz z przyjaciółmi w 2009 roku założył rockowy zespół Clock Machine. Muzyka rockowa nie jest jednak jedynym gatunkiem, który go interesuje. W 2015 roku razem z Kubą Traczem założył on elektroniczny duet Bass Astrall x Igo, który zakończył działalnośc w 2021 r. 

Artysta pracuje także nad solowym projektem. Współpracował on z Natalią Nykiel, Sokołem, Sistars czy Flirtini oraz wystąpił na wielu festiwalach. Miedzy innymi: Opener Festival, Przystanek Woodstock, Off Festival, Audioriver oraz Męskie Granie.

3-Majówka 2022 - data, bilety, line-up

Kolejna odsłona festiwalu 3-Majówka odbędzie się w dniach 1-3 maja 2022 we Wrocławiu w kompleksie Hali Stulecia. Tuż po zakończeniu koncertów odbędzie się największe Nocne Silent Disco. Informacje dotyczące aktualnego line-upu oraz biletów znajdziecie w osobnym wpisie.