logo
Newsy
Guns N' Roses
2021-08-06
Skin

Guns N' Roses: posłuchaj kawałka "Absurd"


Guns N' Roses: posłuchaj kawałka "Absurd"Źródło: YouTube/Guns N' Roses

Guns N' Roses prezentuje pierwszy od wielu lat singiel. Do sieci trafił utwór "Absurd", który został wykonany na żywo podcza koncertu w Bostonie w zeszły wtorek. Bardziej ogarnięci fani zespołu szybko ogarneli jednak, że ten utwór brzmi jakoś dziwnie znajomo.

Bo jak się okazuje, "Absurd" to tak naprawdę mocno przerobiony "Silkworms", który pierwotnie został napisany na  "Chinese Democracy", ale finalnie nie znalazł się na ostanim albumie kapeli. Część fanów mogła poczuć się rozczarowana takim ruchem ze strony zespołu. Czy to więc oznacza, że z szumncyh zapowiedzi Guns N' Roses to tyle, a temat nowej płyty to tylko pretekst, aby narobić trochę chałasu wokół kapeli? Trudno powiedzieć.

Optymizmem nie napawa fakt, że temat nowego wydawnictwa Gunsów w ostatnich miesiącach nieco przycichł. W grudniu 2020 r. Slash zapewniał, że zespół ma nagrane 20 utworów, zaś samej premiery nowego krążka należy spodziewać się w 2021 r.

Tymczasem przypominam, że na 20 czerwca 2022 Guns N' Roses ma zaplanowany koncert na PGE Narodowym w Warszwawie. Bilety nadal dostępne w serwisie Ticketmaster.