logo
Newsy
Frozen Sun Fest
Get The Shot
2022-03-17
Skin

Get The Shot zamyka line-up Frozen Sun Fest 2022


Get The Shot zamyka line-up Frozen Sun Fest 2022Foto: Maxime Maltais

Organizatorzy Frozen Sun Fest zamknęli line-up tegorocznej, pierwszej edycji festiwalu organizowanego przez fanów dla fanów metalowego grania. Tym samym poznaliśmy już szczęśliwą siódemkę, która pod wodzą ikony technicznego death metalu, kapeli Decapitated, zasieje w lipcu ziarno wpierdolu.

Get The Shot uzupełnia skład pierwszego Frozen Sun Fest

Pochodząca z Quebec City w Kanadzie grupa Get The Shot przybędzie do Warszawy, aby spuścić wszystkim solidne manto. Zespół został założony w 2009 roku przez grupę wyrzutków, którzy naładowani furią nie marzyli o niczym innym, jak tylko splunąć światu w twarz. Zespół wykonuje bezpretensjonalny, porywczy hardcore.

Kierowany uczciwością i silnymi przekonaniami, muzyczny kwintet Get The Shot zagrał jak dotąd ponad 400 koncertów na całym świecie. W 2012 roku ukazał się debiut “Perditio”, zaś dwa lata później zespół wydał następcę "No Peace In Hell". Najnowszy album “Infinite Punishment” to pochodząca z 2017 roku mroczna i posępna płyta wydana z wrodzoną dzikością i gwałtowną energią pięciu zdesperowanych dusz, które nie mają nic do stracenia. Zero lansowania, zero dziwactw, maksimum prawdy.

Pierwsza edycja Frozen Sun Fest - data, line-up, bilety

Inauguracyjna edycja festiwalu Frozen Sun odbędzie się 9 lipca 2022 w Warszawie na Letnej Scenie klubu Progresja. Informacje dotyczące pełnego line-upu oraz biletów znajdziecie w osobnym wpisie.