logo
Koncerty
Hellvoid
Lady Killer
Carnage
Machine Driven Sun
2021-11-29
Skin

GdyniaROCKZ! Rózga Party 2021 [TERMIN, LINEUP, BILETY]


GdyniaROCKZ! Rózga Party 2021 [TERMIN, LINEUP, BILETY]Foto: facebook.com/roadhog.booking

Roadhog Booking oraz Podwórko.art zapraszają na "świąteczne" Rózga Party. Po tym wydarzeniu już nigdy nie dostaniecie skarpetek pod choinkę, nie będzie żadnych brzęczących dzwoneczków, czy lampek, które są tak infantylne! Kolędnicy zostaną zakneblowani, a gwiazdka wigilijna zostanie wymazana z nieba. W tej historii nawet Scrooge nie ulegnie magii mikołajowego szaleństwa, a Kevin już do końca życia zostanie sam w domu.

Rózga Party - termin, lineup, bilety

Rózga Party odbędzie się 27 grudnia 2021 w Gdyni w Klubie Muzycznym Ucho. Na scenie wystąpią cztery lokalne zespoły: Hellvoid, Lady Killer, Carnage oraz Machine Driven Sun. Bilety w cenie 25 PLN do nabycia w dniu koncertu na bramce.

Hellvoid - zespół, o nietypowym składzie, ponieważ oprócz wokality i perkusisty znajdziemy także.... dwóch basistów! Muzyka wykonywana przez nich określana jest jako bass' n'roll/dual bass doom. Projekt powstał w czerwcu 2015 roku, zaś trzy miesiące później wypuszczono pierwszą EP-kę "Gloomy Wizard". 5 listopada 2020 ukazał się pełny album “Bass 'N’ Roll Vol.1”.

Lady Killer - formacja z Trójmiasta łącząca brzmienie hard rocka wraz z unowocześnionym wyglądem z lat 80.  Dziewczyna na perkusji, dwóch długowłosych blond gitarzystów tańczących na stołach, motocyklista na basie, i rudy wokalista o musicialowej barwie głosu. Jednym słowem jest wesoło. 6 listopada 2018 kapela wydała swój debiutancki album zatytułowany "Look at Me".

Carnage - kapela powstała w 2008 roku w Gdyni. Ich twórczość to metal okraszony rock’n’roll’ową zuchwałością i hard rock’owym pazurem sprawiającymi, że każdy koncert jest wulkanem energii, którą zarażają publiczność.

Machine Driven Sun - pomorski kwintet, grający industrialny rock. Zespół powstał w 2018 roku z inicjatywy klawiszowca Pawła Zygmuntowskiego i perkusistki DRM404. Skład uzupełnili: Volven Wolf na wokalu, Andros na basie i Paweł Dubowski na gitarze. 24 czerwca 2019 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka "Kili".