logo
Newsy
Rock na Bagnie
2022-12-27
Skin

Ga-Ga Zielone Żabki na Rock na Bagnie 2023


Ga-Ga Zielone Żabki na Rock na Bagnie 2023Foto: Małgorzata Wasilewska

Organizatorzy festiwalu Rock na Bagnie ogłosili kolejny zespół. Tym razem skład uzupełniła polska grupa Ga-Ga Zielone Żabki.

Zielone Żabki oraz Ga-Ga to dwa zespoły, które na przełomie lat 80. i 90. namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej - głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty nadal zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Mirosław “Smalec” Malec - wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów. 

W 2005 roku do składu dołączył Marcin “Lisu” Lisowski oraz doszło do połączenia zespołów pod podwójną nazwą: Ga-Ga Zielone Żabki. Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne - widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak “Kultura” czy ”Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach - to zawsze punkrockowa mieszanka wybuchowa.

Rock na Bagnie 2023 - data, line-up, bilety

13. Rock na Bagnie odbędzie się w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2023 na plaży nad Biebrzą w Goniądzu. Do końca grudnia obowiązuje cena 170 PLN za pełny karnet. Aktualny skład w osobnym wpisie.