logo
Newsy
Frozen Sun Fest
From Today
2023-01-08
Skin

From Today wystąpi na Frozen Sun Fest 2023


From Today wystąpi na Frozen Sun Fest 2023Foto: Facebook / Frozen Sun Fest

Poznaliśmy kolejny zespół, który wystąpi na tegorocznej edycji Frozen Sun Fest. Tym razem skład ponownie uzupełniła formacja From Today, której wokalistą jest Krzysztof Korolczuk - współorganizator festiwalu.

Zespół From Today powstał w listopadzie 2016 roku. Kapela złożona jest z doświadczonych pasjonatów muzyki hardcore, a jej członkowie tworzyli takie projekty jak: Dispel the Crowd, Wounded Knee, Street Chaos, Primal Rage, Łeb Prosiaka

Po kilku zmianach w składzie we wrześniu 2019 formacja weszła do studia Hertz i nagrała debiutancki album zatytułowany po prostu “From Today”. Premiera płyty odbyła się w styczniu 2020 r. Rok później kapela wzięła udział w Eliminacjach do Pol'and'Rock Festival, a następnie wystąpiła na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Zespół już teraz obiecuje, że podczas koncertu na drugiej edycji Frozen Sun Fest usłyszymy zupełnie nowy materiał. Zaplanowano również parę ekscytujących featuringów.

Frozen Sun Fest 2023 - data, line-up, bilety

Tegoroczne Frozen Sun Fest odbędzie się 24 czerwca 2023 w warszawskim klubie Progresja. Aktualne info o składzie i biletach w osobnym wpisie.