logo
Koncerty
Fear Factory
2023-08-09
Skin

Fear Factory na jedynym koncercie w Polsce w 2023


Fear Factory na jedynym koncercie w Polsce w 2023Foto: Facebook / Fear Factory

Live Nation Polska zaprasza na jedyny w Polsce koncert grupy Fear Factory, Po ponad 7-letniej przerwie zespół z legendarnym Dino Cazares na czele powraca do naszego kraju, promując swoje ostatnie dzieło “Aggression Continuum” z 2021 r. Będzie to również pierwsza okazja, aby zobaczyć kapelę na żywo z nowym wokalistą Milo Silvestro, który zastąpił wieloletniego frontmana i zarazem współzałożyciela grupy - Burtona C. Bella.

Fear Factory w Polsce - data, bilety

Polski koncert Fear Factory odbędzie się 6 grudnia 2023 w warszawskim klubie Proxima. Gościnnie wystąpią zespoły Butcher Babies oraz IGNEA. Bilety dostępne na platformie Ticketmaster.

Wpływ Fear Factory na heavy metal jest ogromny. Z karierą trwającą od ponad 30 lat, wydali wpływowe albumy z niszczycielskimi hymnami, cementując swoją pozycję jako kluczowe i innowacyjne postacie w kręgach ekstremalnego metalu. Brzmienie FF, czyli fuzja staccato riffów, industrialnej perkusji, elektronicznych rozkwitów i urzekającej dychotomii krzyku i śpiewu, stało się znakiem rozpoznawczym ciężkiej muzyki od czasu ich pojawienia się w Los Angeles.