logo
Koncerty
Louder Fest
Pestilence
Misanthropia
Truism
2022-03-14
Skin

Dwa polskie koncerty Pestilence w 2022 [ODWOŁANE]


Dwa polskie koncerty Pestilence w 2022 [ODWOŁANE]Foto: facebook.com/LouderArtFestival

W przyszłym miesiącu odbędą się dwa polskie koncerty Pestilence. Jeden z najważniejszych i najznakomitszych zespołów z pogranicza gatunków thrash, death i metalu progresywnego odwiedzi nasz kraj z okazji 30-lecia albumu "Testimony of the Ancients".

Pestilence na dwóch koncertach w Polsce - daty, bilety, goście

W drugiej połowie kwietnia odbędą się dwa polskie koncerty Pestilence. Kapela odwiedzi kolejno Wrocław oraz Kraków. Muzykom towarzyszyć będą zespoły Misantrophia oraz Truism. Poniżej dokładne terminy:

  • 19 kwietnia 2022 - Wrocław - A2
  • 21 kwietnia 2022 - Kraków - Kwadrat

Bilety w cenie 89 PLN (I pula) dostępne na platformie Biletomat. Od 5 kwietnia obowiązywać będzie cena z drugiej puli tj. 109 PLN. W dniu koncertu na bramce koszt biletu wyniesie 129 PLN.

Początki Pestilence sięgają 1986 roku, kiedy to zespół zachwycił swoimi umiejętnościami kompozytorskimi i instrumentalnymi. Aktualnie Pestilence postrzegane jest jako jeden z najbardziej charakterystyczny i szanowanych zespołów nie tylko w tym konkretnym gatunku, ale ogólnie w muzyce.

Formacja pod wodzą Patricka Mameliego posiada na swoim koncie dziewięć albumów studyjnych. Na chwilę obecną dyskografię zamyka wydany w lipcu 2021 roku krążek "Exitivm".

Misanthropia to symfoniczny black metal z Holandii. "Convoy Of Sickness" to najnowsze wydawnictwo muzyków oparte na swoim poprzedniku "Omerta" z 2016 r. Wydarzenia i historie opisane na tym krążku pochodzą z terenów holenderskich i belgijskich, które miały miejsce od późnych lat siedemdziesiątych do dnia dzisiejszego.

Misanthropia ściśle współpracowała z Mikiem Weadem (m.in. King Diamond, Mercyful Fate) i Simonem Johanssonem (Wolf, Soilwork). Za dźwięk, miks i mastering odpowiedzialne jest Solna Sound Recording.

Zespół Truism to nasz rodzimy reprezentant stworzony z utalentowanych muzyków znanych z Acid Drinkers, Flapjack, OCN, Stillborn czy Veal.

Żaden fan nowoczesnego, progresywnego metalu nie powinien przejść obok tego składu obojętnie. Zespół za pośrednictwem swoich kanałów social media serwuje potężną dawkę wrażeń audio oraz audiowizualnych.

Wiosną 2022 powinien ukazać się długo wyczekiwany debiut zespołu Truism. Za produkcję longplay'a odpowiada sam zespół, natomiast inżynierem miksu jest Tue Madsen [Meshuggah, Suicide Silence, Heaven Shall Burn].