logo
Koncerty
Skywalker
Ghost Iris
Pale Path
Hexogen
2021-11-07
Skin

Dwa listopadowe koncerty Skywalker w Polsce


Dwa listopadowe koncerty Skywalker w PolsceFoto: facebook.com/skywalkerband1

Wild Bread Booking zaprasza na dwa najbliższe koncerty czeskiej formacji Skywalker. W drugiej połowie listopada zespół odwiedzi nasz kraj w ramach europejskiej trasy promującej najnowszą płytę “Late Eternity”, która ukazała się 19 lutego 2021. Poniżej dokładne daty koncertów:

  • 19 listopada 2021 - Warszawa - Pogłos
  • 20 listopada 2021 - Wrocław - Akademia Club

Bilety w cenie 30 PLN dostępne w serwisie GoOut. W dniu koncertu na bramce przyjdzie zapłacić 40 PLN.

Grupa Skywalker powstała w 2011 roku w Pradze i szybko stała się najbardziej rozpoznawalną marką lokalnej sceny metalcore/post-hc. Świeże brzmienie pełne chwytliwych refrenów i potężnych breakdownów umilają czas co roku na wszystkich większych czeskich festiwalach. Zespół dał się poznać polskiej publiczności, regularnie występując w naszym kraju. Tym razem kapela powraca jako headliner trasy promującej wydawnictwo “Late Eternity”.

Ghost Iris to nowoczesne brzmienie pełne melodyjnych gitar przeplatane znakomitym screamem oraz czystym wokalem. Ekipa z Kopenhagi wraca do Polski z zupełnie nowym albumem “Comatose”, który ukazał się 7 maja 2021. Niezwykle klimatyczne riffy i świetnie rozbudowane kompozycje sprawiają, że "Comatose" siada od razu i chce się do niej wracać.

Warszawskie Pale Path oficjalnie powstało we wrześniu 2019 roku. Muzycy serwują dawkę energetycznego, ciężkiego brzmienia z porywającą melodią. 13 września 2019 ukazał się singiel “Enemy” z nagranym mrocznym klipem, który zdobył nagrodę Polish Music Video Awards za najlepszy polski teledysk w kategorii “Rock i ostre brzmienie”. Tego samego roku została wydana debiutancka EP-ka “Primal”.

Wrocławski Hexogen istnieje od 2013 roku. Z końcem 2018 roku, po wielu roszadach w składzie i szukaniu własnego brzmienia, zaskoczyli  genialnym singlem "Undertow" - gromna dawka świetnych melodii i chwytliwych chórków. W 2019 roku ukazał się debiutancki album “Home Forsaken”.