logo
Koncerty
Hatebreed
2024-03-18
Skin

Dwa koncerty zespołu Hatebreed w Polsce w 2024


Dwa koncerty zespołu Hatebreed w Polsce w 2024Foto: Facebook / Hatebreed

Agencja Knock Out Prductions zaprasza na dwa jubileuszowe koncerty zespołu Hatebreed w Polsce. Mimo stażu i zasług muzycy nie spoczywają na laurach i po 30 latach wciąż oferują ciężkie do granic breakdowny, twardzielskie riffy i maksimum konkretu. Mosh? W pełni wskazany! 

Dokładne terminy:

  • 20 czerwca 2024 - Wrocław - Transformator
  • 21 czerwca 2024 - Poznań - 2Progi

Bilety dostępne na Knock Out Music Store, Ceny:

  • 109/119 PLN - przedsprzedaż
  • 130 PLN - w dniu koncertu

Hatebreed grali metalcore przed wszystkimi. Jeszcze w momencie, gdy nurt nie tyle był w powijakach, co w zasadzie do końca nie istniał. Od tamtej pory Jamey Jasta i spółka pozostają wierni własnym korzeniom, w dalszym ciągu uprawiając zręczną, a przede wszystkim kąśliwą hybrydę różnych odmian metalu (z korzeniem przede wszystkim w thrashu) i nakoksowanego amerykańskiego hardcore’u. “Satysfakcja to śmierć pragnienia” – mówi tytuł ich kultowego debiutu, a rzeczywistość pokazuje, że grupa zdaje sobie sprawę z nieśmiertelności tego hasła.

Nie miękną, nie idą na kompromisy, nie lecą w trendy, tylko konsekwentnie gonią króliczka w poszukiwaniu recepty na metalcore idealny. Obserwowanie tych prób to sama przyjemność, ponieważ albumy wydają bezbłędne. Najważniejsze elementy – a więc ciężar, groove oraz punkowa dzicz – cały czas tu są i strzelają sierpa za sierpem w kontekście efektywności i odpowiedniej egzekucji.