logo
Newsy
Frozen Sun Fest
Devil in Me
2023-01-11
Skin

Devil in Me gwiazdą Frozen Sun Fest 2023 [ODWOŁANE]


Devil in Me gwiazdą Frozen Sun Fest 2023 [ODWOŁANE]Foto: Facebook / Devil in Me

From Today Bookings ogłosiło kolejny zespół, który wystąpi na tegorocznym Frozen Sun Fest w Warszawie. Tym razem skład imprezy uzupełniła pochodząca z Portugalii grupa Devil in Me.

Devil in Me to wschodząca gwiazda europejskiej sceny hardcore z Lizbony. Kwintet powstał w 2005 roku i systematycznie dzieli się pozytywnymi wibracjami z całym światem. Z wpływami zespołów Rag Men, No Warning i Ramallah, kapela Devil in Me stworzyła oryginalną mieszankę dźwięków, która płynnie łączy podniosły punk rock z karkołomnymi utworami hardcore, a wszystko to przepełnione rzadko spotykaną pasją.

W 2007 roku ukazał się drugi album pt. “Brothers in Arms”. Dzięki tytułowemu singlowi i zarazem pierwszemu w historii zespołu klipowi Devil in Me pojawiło się na 9. miejscu portugalskiej listy przebojów MTV, u boku takich nazwisk jak Coldplay, Christina Aguilera czy Eminem. Czegoś takiego nie osiągnął żaden portugalski zespół hardcore.

W 2010 r. kapela wydała album “The End”, natomiast na początku 2011 roku Devil in Me rozpoczęło podbój Europy, dzieląc scenę m.in. z takimi zespołami jak: Napalm Death, Agnostic Front, No Turning Back, Death Before Dishonor, Sick Of It All, Pennywise, H2O czy  Bulldoze. W 2022 roku ukazał się piąty album studyjny zatytułowany “On The Grind”.

Frozen Sun Fest 2023 - data, line-up, bilety

Tegoroczne Frozen Sun Fest odbędzie się 24 czerwca 2023 w warszawskim klubie Progresja. Aktualne info o składzie i biletach w osobnym wpisie.