logo
Koncerty
2023-02-22
Skin

"Decomposition Ensebles Tour" [DATY, LINE-UP, BILETY]


"Decomposition Ensebles Tour" [DATY, LINE-UP, BILETY]Grafika: Michał Xaay Loranc

Chroma Music i Blackened Art zapraszają na "Decomposition Ensebles Tour"  - wspólną trasę koncertową zespołów  Antigama, Redemptor oraz SHODAN. Oprócz dania głównego, uczestnikom zostanie zaserwowana solidna przystawka.

Poniżej dokładne daty oraz supporty:

 • 22.04.2023 - Rzeszów - Rzeszowskie Piwnice (+ Godslut)
 • 23.04.2023 - Kraków - Zaścianek (+ Godslut)
 • 27.04.2023 - Warszawa - Voodoo (+ Hellium)
 • 28.04.2023 - Olsztyn 0 Browar Warmia Scena Zgrzyt (+ Hellium)
 • 29.04.2023 - Elbląg - Mjazzga (+ Hellium)
 • 30.04.2023 - Toruń - NRD (+ Godslut)
 • 02.05.2023 - Poznań - Pod Minogą (+ Godslut, Hellium, bez SHODAN)
 • 03.05.2023 - Szczecin - Krzywy Gryf (+ Godslut, Hellium, bez SHODAN)
 • 04.05.2023 - Berlin - Reset Club (+ Skorup/a)
 • 05.05.2023 - TBA
 • 06.05.2023 - TBA

Bilety dostępne w aplikacji Going.

Antigama

Od ponad dwóch dekad tworzy nieskrępowany grindcore'owy chaos w swoim mechanistycznym podejściu do noise'a. W 2006 roku zespół podpisał światowy kontrakt z Relapse Records. Z nowym perkusistą Pawłem Jaroszewiczem, który dołączył do zespołu w 2011 roku, nagrali mini krążki “Stop The Chaos” oraz “Depressant”

Kapela zagrała wiele koncertów, tras i festiwali, a do najważniejszych należały występy m.in. na Obscene Extreme Festival, Brutal Assault, Metalfest, Metalmania Festival czy headlining tour po Wielkiej Brytanii w 2018 roku. W Stanach Zjednoczonych zespół wziął udział w najbardziej prestiżowych festiwalach muzyki ekstremalnej: Maryland Deathfest i California Deathfest. Do większych wydarzeń należały także występy teatralne oraz udział w stworzeniu ścieżki dźwiękowej do gry Cyberpunk 2077 i opartego na niej serialu na platformie Netflix. Dyskografię Antigama zamyka album “Whiteout” z 2022 r.

Redemptor

Działa na polskiej scenie od 2001 roku i stylistycznie najbliżej im do klasyki gatunku spod znaku Morbid Angel, Gorguts czy Death. Jednocześnie kapela przez lata przemycała do swojej twórczości elementy fusion/progressive co znalazło odzwierciedlenie w wydawnictwach: "None Pointless Balance", “Nanosynthesis”, “4'th Density” i "The Jugglernaut"

W 2017 roku zespół wypuścił album "Arthaneum" prezentując zupełnie nowe oblicze. Awangardowe kompozycje pełne dysonansowych riffów i charakterystycznych solówek, budujące klimat i przestrzeń instrumentami klasycznymi, stały się nowym kierunkiem dla Redemptor. Esencję tej idei stanowi ostatni, wydany w 2021 roku album "Agonia".

SHODAN

Deathmetalowe trio powstało we Wrocławiu w 2013 roku. Charakterystyczny styl dla zespołu to unikalna hybryda death metalowej brutalności, groove metalu i melodyką zimnej fali. W 2015 zespół, pod okiem Arkadiusza "Malty" Malczewskiego, zarejestrował ślady na debiutancki album “Protocol of Dying”, kóry finalnie ukazał się 31 marca 2016 r.

Album jak i liczne występy u boku m.in Sinister, Absu, Vader, Hate, Beheaded czy Rotting Christ oraz na festiwalach Into The Abyss, Metalmania czy Summer Dying Loud spotkały się z przychylnym przyjęciem ze strony portali muzycznych, zinów jak i fanów metalowej rzeźni. Aktualnie SHODAN jest zajęte nagrywaniem trzeciej pełnowymiarowej płyty "None Shall Prevail”. Dzieła najbardziej dojrzałego jak i brutalnego zarazem, będącego esencją wszystkiego co muzycy mają do przekazania. Album ukaże się w tym roku nakładem Time To KIll Records.

Godslut

Miks death i thrash metalu inspirowanego Vader, Suffocation, Decapitated czy Death. Zespół powstał z inicjatywy gitarzysty Krzyśka Śniadeckiego. Debiutowali w 2021 roku singlem "Crucified".

Hellium

to projekt konsekwentnej współpracy Wojciecha Hoffmanna, lidera zespołu Turbo, i Marcina Białożyka, byłego gitarzysty tej formacji. Niedocenione kiedyś albumy “Dead End” oraz “One Way” doczekały się nowych aranżacji, które finalnie pojawiły się na debiiutanckim logplay'u Hellium pt. “One Way to Dead End”. Nad nowoczesnymi, drapieżnymi i bezkompromisowymi w warstwie brzmieniowej utworami czuwał Piotr Mańkowski z Coverius Studio

Nagranie płyty pod nowym szyldem to dopiero rozgrzewka, ponieważ zespół ma już w planach nowy materiał, który będzie jeszcze mocniejszy i zaangażowany muzycznie. Impulsem do działania było przede wszystkim pozyskanie do składu znakomitego bębniarza Pawła “Pavulona” Jaroszewicza, który na propozycję współpracy zareagował niezwykle entuzjastycznie. W nagraniach znakomicie zaryczał Jacek Zema znany z grupy Mindfak, a gitarę basową świetnie osadził w swoich partiach Przemysław Niezgódzki.

Skorup/a

Punk, crust z Jeleniej Góry, który do tej pory wydał dwa pełne albumy: “Nie ma nic przede mną” oraz “KARMA”.