logo
Newsy
Czochraj Bobra Fest
2021-12-17
Skin

Czochraj Bobra Fest 2022: pierwsi artyści sceny DubPunk


Czochraj Bobra Fest 2022: pierwsi artyści sceny DubPunkFoto: facebook.com/CzochrajBobraFest

Organizatorzy Czochraj Bobra Fest ogłaszają kolejnej kapele, które wystąpią podczas przyszłorocznej edycji namysłowskiego festiwalu. Tym razem jednak poznaliśmy nie jeden, nie dwa, nawet nie trzy, ale aż cztery zespoły, które będą reprezentować scenę dub na DubPunk stage. Lineup uzpełniają: 

Von D - paryski mistrz głębokich medytacyjnych brzmień przepełnionych ogromną ilością dubplate.

Ondubground -  mistrzowie future dubu, którzy od lat prowadzą znaną i cenioną na całym globie wytwórnią Original Dub Gathering.

Sumac Dub - producent słynący z używania orientalnych wstawek i żywych instrumentów, m.in. skrzypiec. Koncert na Czochraj Bobra Fest będzie pierwszym występem tego artysty w Polsce.

Jabbadup.- projekt założony 15 lat temu przez Dino Dub selectora, w którym na mikrofonie udziela się Mista B. Podczas koncertu projekt wykona swoje numery w konwencji live act.

Czochraj Bobra Fest 2022 - termin, bilety, line-up

XII edycja Czochraj Bobra Fest odbędzie się w dniach 14-17 lipca 2022 na Błoniach w Namysłowie. Ponownie na uczestników będą czekać trzy festiwalowe sceny (Mała, Duża, DubPunk). Aktualny line-up oraz informacje dotyczące biletów znajdziecie tutaj.