logo
Koncerty
Combichrist
Priest
2023-01-19
Skin

Combichrist zagra dwa koncerty w Polsce w 2023


Combichrist zagra dwa koncerty w Polsce w 2023Foto: Facebook / WiniaryBookings

Uwielbiany w Polsce, czołowy przedstawiciel sceny electro-industrial i aggrotech, zespół Combichrist powraca do Polski na dwa koncerty. Już w maju Andy LaPlegua i spółka ponownie wybiorą się z wizytą do naszego kraju. 

Combichrist na dwóch koncertach w Polsce - daty, bilety, support

Tym razem Combichrist wystąpi w Poznaniu oraz w Warszawie. Podczas obu tych wydarzeń kapela wykona oldschoolowy set, w którym nie zabraknie kawałków z takich płyt jak “Everybody Hates You” czy “What the Fuck Is Wrong with You People?"

Poniżej dokładne terminy:

  • 7 maja 2023 - Poznań - Próżność
  • 8 maja 2023 - Warszawa - Hybrydy

W obu przypadkach w roli gościa specjalnego wystąpi szwedzki projekt Priest. Bilety dostępne u organizatora eventów - agencji WiniaryBookings.

Combichrist to zespół założony w 2003 roku, którego liderem od samego początku jest wokalista Andy LaPlegua. Projekt łączy swoją hardcorową przeszłość z muzycką elektroniczną. Wynikiem tego jest niesamowicie energetyczna, uzależniająca mieszanka electro-industrial, która zyskuje dodatkową moc podczas występów zespołu na żywo. 

Na przestrzeni dwóch dekad grupa nagrała dziewięć albumów oraz zagrała setki koncertów (w tym m.in. europejską i amerykańską trasę z Rammstein). Tym samym projekt zapracował sobie na miano jednego z najważniejszych zespołów na scenie aggrotech/EBM

W maju cofniemy się w czasie i przypomnimy sobie jak brzmiały początki Combichrist!

Priest to szwedzki projekt, który umiejętnie korzysta z nieograniczonych możliwości muzyki elektronicznej. Głównym punktem ich wizji jest naprowadzenie ludzkości na kolejny krok w ewolucji - połączenie się z maszynami. 

Grupa, w której znajdziemy dwóch byłych członków rockowego Ghost, uznawana jest obecnie za jedną z najciekawszych na scenie synthpopowej.