logo
Koncerty
Combichrist
2023-08-09
Skin

Combichrist oraz Megaherz na wspólnym koncercie w Krakowie w 2023


Combichrist oraz Megaherz na wspólnym koncercie w Krakowie w 2023Foto: Facebook / Combichrist

Combichrist to zespół założony w 2003 roku przez wokalistę Andy’ego LaPleguę, w którym łączy swoją hardcorową przeszłość z elektroniką. Wynikiem tego jest niesamowicie energetyczna, uzależniająca mieszanka, która zyskuje dodatkową moc podczas występów zespołu na żywo. 

Na przestrzeni dwóch dekad działalności projekt nagrał 9 albumów oraz zagrał setki koncertów (w tym m.in. europejską i amerykańską trasę z Rammstein), czym zapracował sobie na miano jednego z najważniejszych zespołów na scenie aggrotech/EBM.

W maju grupa zagrała dwa koncerty w naszym kraju, ale to nie koniec muzycznych doznań na ten rok. Już tej jesieni zespół ponownie odwiedzi Polskę tym razem ze swoim regularnym setem.

Combichrist oraz Megaherz zagrają w Krakowie - data, bilety

Combichrist wystąpi 27 września 2023 w krakowskim Kwadracie. Norwegom towarzyszyć będzie niemiecka kapela Megaherz, która obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności. Zespół powstały w niemieckim Eichenau na swoim koncie ma 9 albumów, a ostatni z nich, “Komet”, ukazał się w 2018 roku nakładem Napalm Records. Reprezentanci Neue Deutsche Härte łączą masywne, typowe dla tego nurtu riffy z synthowymi melodiami.

Bilety dostepne u organizatora eventu - agencji WiniaryBookings.