logo
Newsy
Rock na Bagnie
Cochise
2022-12-13
Skin

Cochise na Rock na Bagnie 2023


Cochise na Rock na Bagnie 2023Foto: Facebook / Cochise

Rock na Bagnie ogłosiło kolejny zespół. Tym razem skład festiwalu uzupełniła białostocka formacja Cochise.

Zespół Cochise  istnieje od 2004 roku, a muzykę, którą gra, można określić jako oryginalne połączenie rocka, grunge'u i metalu. Grupa wydała do tej pory 7 płyt nakładem Metal Mind i Mystic Production oraz zagrała łącznie ponad czterysta klubowych koncertów w Polsce, Belgii, Anglii, Niemczech i Czechach. 

Kapela gościła na deskach takich festiwali jak: Przystanek Woodstock (Duża Scena), Seven Festival, Cieszanów Rock Festiwal, Summer Fall Festiwal, Przystanek Żory, Książ Rock Zone Festiwal czy Impact Festival (przed Black Sabbath). W 2019 roku Cochise zagrał w Krakowie jako support amerykańskiej grupy Godsmack, a w czerwcu 2022 roku supportował brytyjską formację BUSH

Obecnie zespół promuje swój najnowszy album "The World Upisde Down” i przygotowuje się do wydania kolejnego na przełomie 2022/2023 roku.

Rock na Bagnie 2023 - data, line-up, bilety

Trzynasta edycja festiwalu Rock na Bagnie odbędzie się w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2023 na plaży nad Biebrzą w Goniądzu. Do końca grudnia obowiązuje cena 170 PLN za pełny karnet. Aktualny skład w osobnym wpisie.