logo
Newsy
Rock na Bagnie
Cochise
2022-12-13
Skin

Cochise na Rock na Bagnie 2023


Cochise na Rock na Bagnie 2023Foto: Facebook / Cochise
Białostocka grupa wystąpi podczas trzynastej edycji festiwalu. Zespół przygotowuje się również do wydania kolejnego albumu.

Rock na Bagnie ogłosiło kolejny zespół. Tym razem skład festiwalu uzupełniła białostocka formacja Cochise.

Zespół Cochise  istnieje od 2004 roku, a muzykę, którą gra, można określić jako oryginalne połączenie rocka, grunge'u i metalu. Grupa wydała do tej pory 7 płyt nakładem Metal Mind i Mystic Production oraz zagrała łącznie ponad czterysta klubowych koncertów w Polsce, Belgii, Anglii, Niemczech i Czechach. 

Kapela gościła na deskach takich festiwali jak: Przystanek Woodstock (Duża Scena), Seven Festival, Cieszanów Rock Festiwal, Summer Fall Festiwal, Przystanek Żory, Książ Rock Zone Festiwal czy Impact Festival (przed Black Sabbath). W 2019 roku Cochise zagrał w Krakowie jako support amerykańskiej grupy Godsmack, a w czerwcu 2022 roku supportował brytyjską formację BUSH

Obecnie zespół promuje swój najnowszy album "The World Upisde Down” i przygotowuje się do wydania kolejnego na przełomie 2022/2023 roku.

Rock na Bagnie 2023 - data, line-up, bilety

Trzynasta edycja festiwalu Rock na Bagnie odbędzie się w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2023 na plaży nad Biebrzą w Goniądzu. Do końca grudnia obowiązuje cena 170 PLN za pełny karnet. Aktualny skład w osobnym wpisie.