logo
Festiwale
Cieszanów Rock Festiwal
2023-11-14
Skin

Cieszanów Rock Festiwal 2024 [DATA, LINE-UP, BILETY]


Cieszanów Rock Festiwal 2024 [DATA, LINE-UP, BILETY]Foto: Facebook / Cieszanów Rock Festiwal
Kolejna edycja kultowego festiwalu ogłoszona. Jak zwykle nie zabraknie śmietanki polskiej sceny rockowej, przeglądu kapel oraz całonocnych afterów. Pponadto festiwal powraca do starej nazwy.

Cieszanów Festiwal swoimi korzeniami sięga do legendarnego już Breakout Festiwalu. Ta fantastyczna impreza rockowa, tworzona przez Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie przy współpracy licznych partnerów, to jeden z najprężniej rozwijających się festiwali muzycznych w kraju. W latach 2021-2023 impreza odbywała się pod nazwą CieszFanów Festiwal.

Ekipa CRF tworzy własny, festiwalowy styl łączący tradycję i klimat dawnych festiwali z nowoczesną komunikacją i zaangażowaniem społecznym. Wydarzenie idealne dla fanów plenerowych koncertów ceniących sobie kameralność i przyjacielską atmosferę. Niezapomniane występy czołówki polskiego rocka, zagraniczne gwiazdy, przegląd zespołów, zabawa nad kąpieliskiem i całonocne imprezy na polu namiotowym, tworzą unikalny klimat i co roku przyciągają tysiące uczestników.

Ponadto festiwal obfituje w wydarzenia towarzyszące organizowane przez niezastąpione City NGO. Spotkania z ciekawymi ludźmi, rockoteki, wystawy fotograficzne, warsztaty muzyczne i turnieje sportowe oraz spotkania z artystami w Strefie Fan - to wszystko znajdziecie w Cieszanowie!

Cieszanów Festiwal 2024 - data, bilety, line-up

Kolejna edycja Cieszanów Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia 2024.

W sprzedaży dostępna druga pula karnetów w cenie 210 PLN. W cenie karnetu brak pola namiotowego. Można będzie dokupić je odrębnie, do karnetu/biletu, w stałej cenie 70 PLN.

Line-up:

  • Łydka Grubasa

Wejściówki do nabycia na Bilety24.