logo
Koncerty
Castle Party Festival
2021-10-07
Skin

Castle Party in the Club: szczegóły pierwszego koncertu we Wrocławiu


Castle Party in the Club: szczegóły pierwszego koncertu we WrocławiuFoto: facebook.com/klubliverpool

Do kolejnej edycji festiwalu Castle Party pozostało jescze sporo czasu. Najnowsza odsłona tego kultowego festu odbędzie się w dniach 7-10 lipca tradycyjnie na zamku w Bolkowie. Więcej na ten temat możecie przeczytać w osobnym wpisie.

Głównym mankamentem jaki wielokrotnie padał z ust fanów było to, że Castle Party jest raz do roku i trzeba na niego tak dłuuuugo czekać. W związku z tym organizatorzy przygotowali coś, co chociaż trochę uprzyjemni czas w oczekiwaniu na kolejną edycję.

Otóż do życia został powołany zupełnie nowy cykl koncertowych z serii Castle Party in the Club. Na tych wydarzeniach będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć zespoły oraz DJów którzy grali na festiwalu Castle Party w ostatnich latach lub będą grały na kolejnych jego edycjach. Jeśli wydarzenia spodobają się fanom Castle Party, to celem organizatorów jest zrobienie w 2023 r. zimową "mini" edycję festiwalu.

Pierwszy koncert Castle Party in the Club - termin, lineup, bilety

Wszystkie wydarzenia z serii Castle Party in the Club będą odbywać się w oficjalnym festiwalowym Klubie Muzycznym Liverpool we Wrocławiu. Pierwszy koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 9 października. Tego wieczoru wystąpią:

  • Decadent Fun Club
  • Nowomowa
  • ekipa Djska TOG

Wstęp na koncert: 40 PLN. Wstęp na imprezę: 10 PLN. Bilety dostępne w klubie w sobotę od godziny 20:00.