logo
Koncerty
Bring Me The Horizon
2021-10-11
Skin

Bring Me The Horizon ponownie w Polsce w 2023


Bring Me The Horizon ponownie w Polsce w 2023Foto: chuffmedia.com

Knock Out Productions zaprasza na koncert brytyjskiej formacji Bring Me The Horizon. Formacja ponownie odwiedzi Polskę w ramach europejskiej trasy "Survival Horror European Tour". Dla BMTH będzie to pierwszy koncert w naszym kraju od 2016 r., kiedy to kapela wystąpiła na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. W 2020 r. zespół został zapowiedziany na łódzkie Impact Festival, ale z powodu pandemii wydarzenie zostało odwołane.

Bring Me The Horizon zagra w Gliwicach - termin, bilety, supporty

Polski koncert zespołu Bring Me The Horizon odbędzie się 6 lutego 2023 w Arenie Gliwice. U boku BMTH wystąpią: gość specjalny - A Day To Remember - z premierowym albumem “You’re Welcome” oraz support w postaci Poorstacy, dla którego będzie to pierwsza wizyta w Polsce, oraz Static Dress.

Bilety dostępne w przedsprzedaży w serwisie eBilet oraz w sklepiku agencji Knock Out Productions (druki kolekcjonerskie). Ceny:

  • 229 PLN - miejsca stojące na płycie
  • 259 PLN - sektor siedzący A
  • 219 PLN - sektor siedzący B
  • 179 PLN - sektor siedzący C

Bring Me The Horizon ma za sobą kilkanaście bardzo intensywnych lat scenicznej działalności! Eksperymenty z gatunkami, ciekawe kolaboracje i przede wszystkim ciężka praca okazały się przepisem na światowy i długotrwały sukces Brytyjczyków. 

Zespół z wokalistą Oliverem Sykesem znają zarówno fani metalu, jak i entuzjaści popu, hip hopu czy elektroniki. Swoją muzyką i emocjonalnymi tekstami grupa przełamuje międzygatunkowe granice i trafia do coraz szerszego grona odbiorców, z którym aktywnie się integruje, np. za pośrednictwem social mediów.