logo
Newsy
Pol'and'Rock Festival
2024-06-24
Skin

Bohemian Betyars na 30. Pol'and'Rock Festival


Bohemian Betyars na 30. Pol'and'Rock FestivalFoto: Facebook / Bohemian Betyars

W najnowszy epizodzie audycji Zaraz Będzie Ciemno poznaliśmy kolejny zespół, który wystąpi podczas jubileuszowej, trzydziestej edycji Pol'and'Rock Festival! Tym razem skład imprezy zasiliła formacja Bohemian Betyars, która zamknie drugi dzień festiwalowy.

Bohemian Betyars to sekstet skrzypków, który od 2009 roku zaraża publiczność na całym świecie swoją eklektyczną mieszanką speed-folk-freak-punku doprawionego węgierską muzyką ludową! Pochodzący z Budapesztu muzycy łączą w swoim brzmieniu elementy punku z węgierskimi, bałkańskimi i romskimi motywami. Ich koncerty to prawdziwe muzyczne huragany, które porwały już publiczność w USA, Hiszpanii, Chinach i Japonii.

Niezależnie od tego, czy grają na ulicy, w klubie czy na festiwalu, chwytliwe melodie Bohemian Betyars wyrywają słuchaczy z codziennej rutyny i przenoszą w odmęty muzycznego szaleństwa. Pora przygotować się na tańce do białego rana i ogromną dawkę pozytywnej energii!

30. Pol'and'Rock Festival - data, line-up

Jubileuszowa 30. edycja festiwalu Pol'and'Rock odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Na dwóch scenach wystąpi kilkadziesiąt zespołów z kraju i ze świata. Oprócz Bohemian Betyars w składzie znaleźli się również m.in. Clawfinger, Guaono Apes, Sick Of It All, Rotting Christ, Electric Callboy, Coma, Flapjack, T.Love, The Bill czy Ich Troje.

Aktualny line-up w osobnym wpisie. Wstęp na festiwal - wolny.