logo
Newsy
Mystic Festival
2022-04-08
Skin

Benediction oraz Swayzee wystąpią na Mystic Festival 2022


Benediction oraz Swayzee wystąpią na Mystic Festival 2022Foto: facebook.com/Benedictionband

Mystic Coalition ogłosiło zmiany w line-upie tegorocznego Mystic Festival. Z rozpiski wypadły zespoły Obituary oraz Stay Nowhere, które kolejno zastąpią następujący wykonawcy:

Benediction są - obok Bolt Thrower - pionierami i mistrzami klasycznego brytyjskiego death metalu. Od debiutu “Subconscious Terror” z 1990 roku, po wydany 30 lat później album ”Scriptures”, pozostają wierni raz wypracowanej formule - jest surowo, bez udziwnień i upiększeń, brzmienie pancerne, riffy zabójcze, growl z piekła rodem.

Swayzee to punk, glam i rock’n’roll. Gołe klaty, dzikie harce i melodie, które będą za wami chodzić do końca festiwalu, a może nawet wproszą się do domu. Warto sprawdzić wcześniej ich płytę "Greatest Hits” - koncerty jeszcze lepsze, ale dzięki temu będziecie mogli śpiewać refreny.

Mystic Festival - data, line-up, bilety

Tegoroczna odsłona festiwalu Mystic Festival odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2022 na terenie Stoczni Gdańskiej. Imprezę poprzedzi środowe Warm Up Day. Szczegóły dotyczące line-upu oraz biletów znajdziecie tutaj.