logo
Koncerty
Beast in Black
Gloryhammer
Brothers Of Metal
2023-08-09
Skin

Beast In Black, Gloryhammer oraz Brothers Of Metal w Krakowie w 2024


Beast In Black, Gloryhammer oraz Brothers Of Metal w Krakowie w 2024Foto: Facebook / Beast in Black

Knock Out Productions zaprasza na jedyny w Polsce koncert zespołów Beast In Black, Gloryhammer oraz Brothers Of Metal. Wydarzenie odbędzie się dokładnie 24 stycznia 2024 w krakowskim Klubie Studio. Bilety dostępne na Knock Out Music Store.

Beast in Black nie boją się niczego – ani maksymalnie podniosłych riffów czy melodii z klasycznie powermetalowego sztafażu, ani własnych uczuć. W ich tekstach znajdziecie mnóstwo historii miłosnych, często podpartych ogromnym heroizmem, które książkowo współgrają z prezentowaną muzyką. Bo tutaj, mimo ckliwej tematyki, nie ma miejsca na ciągłe brodzenie w balladowych tematach. Jak już Finowie odpalą protokół pt. “kult heavy metalu”, to gnają przed siebie, a końca gonitwy nie widać.

Gloryhammer właściwie bez pytania pakują słuchacza do statku kosmicznego i wrzucają go w swój zawirowany świat czasoprzestrzeni. Brzmi chaotycznie? Bez obaw, ta jaskrawość i szybkie zmiany wydarzeń są w pełni kontrolowane. Łatwo się z nimi oswoić, a jeszcze łatwiej zakochać. Bo dlaczego mielibyście nie pokochać historii o intergalaktycznych młotach, walkach ze zmutowanymi wrogami i niezliczonych kosmicznych przygodach? Dodajcie do tego tak wyreżyserowane koncerty, na których poczujecie się, jak na najlepszym filmie sci-fi w kinie, i mamy komplet. Oni nie zawodzą.

Brothers Of Metal pochodzą ze Skandynawii i kochają metal tak bardzo, że właściwie przekazali to już w swojej nazwie – nie da się lepiej. Muzycy grają heavy/power metal zgodny ze standardami wytyczonymi przez legendy, a więc szybko, skocznie, nośnie i melodyjnie. To podobna szkoła, jak w wypadku ich krajanów z Hammerfall czy nawet Sabaton, a więc precyzja i jednocześnie dobra zabawa gwarantowane.