logo
Koncerty
Avatar
2021-07-20
Skin

Avatar zagra w Warszawie w 2022


Avatar zagra w Warszawie w 2022Źródło: facebook.com/avatarmetal

Muzycy z księstwa Avatar zapowiedzieli przyszłoroczną trasę koncertową "Going Hunting". Z tej okazji Szwedzi zawitają do naszego kraju i zagrają tylko jeden koncert.

9 stycznia 2021 premierę miał czteroczęściowy film koncertowy zatytułowany "Avatar Ages". Oprócz popularnych kawałków Avatar, w materiale znalazły się również utwory z wydanego w 2020 r. longplaya "Hunter Gatherer". O ile "Avatar Ages" okazał się być przedsięwzięciem z rozmachem, o tyle kapela nie może się doczekać, aby powrócić do starego, dobrego grania przed żywą publicznością.

Tak o nadchodzące trasie wypowiadają się muzycy:

W ciągu ostatnich lat ogłosiliśmy wiele tras i za każdym razem mówimy, że nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani. Cóż, to jest trasa, która miała zostać ogłoszona półtora roku temu. Półtora roku, które wydawało się trwać całe życie. Stwierdzenie, że nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, to mało powiedziane. Nigdy wcześniej nie byliśmy tak głodni i pełni pasji, aby stworzyć show dla Was i dla siebie. Niczego nie zostawiamy za sobą. Ten spektakl będzie najpiękniejszą, najbardziej gniewną, zabawną i szczerą produkcją, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Nie szczędzimy niczego. Za to żyjemy i umieramy. Idziemy na polowanie!

Koncert Avatar w Warszawie - termin, bilety

Koncert Avatar odbędzie się 28 lutego 2022 w Warszawie w klubie Proxima. Organizatorem eventu jest LiveNation Polska. Bilety w cenie 99 PLN dostępne w serwisie Ticketmaster. Więcej informacji na wydarzeniu FB.