logo
Koncerty
Anthrax
2021-08-17
Skin

Anthrax zagra w Warszawie w 2022 [ODWOŁANY]


Anthrax zagra w Warszawie w 2022 [ODWOŁANY]

Legenda thrash metalu zespół Anthrax ogłasza europejską trasę koncertową, podczas której kapela będzie obchodzić swoje 40. urodziny.

Zaczynając 27 września 2022 w Birmingham, zespół w składzie: gitarzyści Scott Ian i Jon Donais, perkusista Charlie Benante, basista Frank Bello oraz wokalista Joey Belladonna, zagra 28 koncertów w 16-stu różnych krajach, kończąc trasę 5 listopada w Zurychu. Podczas wszystkich eventów jako support zaprezentuje się crossover-thrashowa kapela - Municipial Waste.

Więcej na temat trasy opowiada Charlie Benante:

Z pewnością minęło wiele czasu, odkąd ostatnio graliśmy w UK i Europie. Ponieważ nie zobaczymy się przed 2022, gwarantujemy, że każdy koncert będzie niezapomniany. Nie będziemy po prostu grać piosenek z 4 dekad, by uczcić nasze 40-sto lecie - my opowiemy WAM naszą historię! - ale możemy równie dobrze zagrać parę nowych kawałków. Nie możemy się doczekać by zobaczyć wszystkie wasze radosne, uśmiechnięte twarze!!!

Swoje pięć groszy dorzuca również Joey Belladonna:

Jest coś specjalnego w Europie. Nasi fani tutaj zawsze wyrażają niesamowity entuzjazm na naszych koncertach i lubię tutaj grać bardziej niż ktokolwiek może sobie to wyobrazić, więc czekamy z niecierpliwością na tę trasę.

Anthrax wystąpi w Warszawie

Jedyny polski koncert Anthrax odbędzie się 25 października 2022 r. w Warszawie w klubie Stodoła. Organizatorem eventu jest agencja Live Nation Polska. Bilety dla klientów banku CITI Handlowy trafią do sprzedaży 18 sierpnia 2021 o godzinie 11:00. 19 sierpnia wystartuje przedsprzedaż na Ticketmaster, zaś 20 sierpnia ruszy ogólna sprzedaż. Więcej informacji na wydarzeniu FB oraz na stronie Live Nation.