logo
Koncerty
Annisokay
2023-01-27
Skin

Annisokay na dwóch koncertach w Polsce w 2023


Annisokay na dwóch koncertach w Polsce w 2023Foto: Facebook / annisokay

Formacja Annisokay ogłosiła terminy europejskiej trasy koncertowej. Jesienią niemiecki kwartet wyruszy w tournée, w trakcie którego muzycy odwiedzą m.in. Polskę. Grupa będzie promować czwarty album studyjny “Aurora”, który ukazał się w 2021 r.

Annisokay w Polsce w 2023 - daty, bilety

W październiku grupa Annisokay zagra dwa koncerty w naszym kraju. Poniżej dokładne terminy:

  • 21.10.2023 - Kraków - Kwadrat
  • 22.10.2023 - Warszawa - Proxima

Bilety w cenie 89 PLN dostępne na Knock Out Music Store.

Tytani niemieckiego post-hardcore zespół Annisokay istnieje od 2007 r. i przez ten czas muzycy solidnie pracowali na swoją reputację. Oficjalnie grupa zadebiutowała w 2012 r. longplayem “The Lucid Dreamer”, ale prawdziwy szturm rozpoczął się po premierze trzeciego krążka zatytułowanego "Devil May Care”.

To właśnie w 2016 roku rozpoczął się złoty okres dla Annisokay. Lata szlifowania rzemiosła przyniosły imponujące efekty, ponieważ kapela zawrotnym tempie rozwijała swoje umiejętności na polu skrajnie emocjonalnego metalco-re’u i post-hardcore’u. W związku z tym słuchacze docenili nie tylko sukcesywnie rozwijany warsztat, ale przede wszystkim maksymalnie rozegraną emocjonalność. 

Do tej pory grupa wydała pięć albumów studyjnych, a ostatni “Aurora” ukazał się w 2021 r. Z oryginalnego składu ostali się tylko Norbert Rose (gitara prowadząca) oraz wokalista Christoph Wieczorek (gitara, czysty wokal, programowanie). W 2019 r. z zespołu odszedł drugi z wokalistów, Dave Grunewald, którego zastąpił zaś Rudi Schwarzer.