logo
Koncerty
Alice Cooper
Michael Monroe
2021-09-14
Skin

Alice Cooper wystąpi w Polsce w 2022


Alice Cooper wystąpi w Polsce w 2022Źródło: facebook.com/WiniaryBookings

Alice Cooper to postać, której fanom rocka nie trzeba przedstawiać. Jako jeden z pierwszych przeniósł rocka do mas oraz stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów lat 70-tych. Horrorrockowy klimat w muzyce jak i na scenie od zawsze przyciągał oddaną rzeszę fanów na wyjątkowe, pełne mroku, ale i przecież niezłej zabawy koncerty.

Alice Cooper wystąpi w Dolinie Charlotty

W przyszłym roku Alice Cooper wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy, podczas której artysta będzie promował swój ostatni album “Detroit Stories”. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca 2022 w Dolinie Charlotty nieopodal Słupska. Muzyk powróci do tej magicznej krainy po niemal 10 latach. 

W Dolinie Charlotty, oprócz najnowszych numerów z niedawnego “Detroit Stories”, nie zabraknie także największych przebojów, jak “Poison” czy “School’s Out”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Michael Monroe: wokalista oraz jeden z założycieli glam/metalowego Hanoi Rocks.

Bilety trafią do przedsprzedaży w piątek 17 września o godzinie 10:00 i będą dostępne m.in. na stronie agencji WiniaryBookings. 14 września wystartowała sprzedaż pakietów VIP dostępnych wyłącznie na winiarybookings.com oraz w serwisie Biletomat.